![Ξενοδοχειο](/_novaimg/4427148-1525398_0_0_4642_3136_1480_1000.webp)
το lounge
Ένα αγαπημένο σημείο συνάντησης στη Λεμεσό, το Luna Lounge & Terrace είναι ανοιχτό όλη την ημέρα, προσφέροντας ένα ιδανικό σκηνικό για να πιείτε τον πρωινό σας καφέ κάτω από τον χαλαρωτικό πρωινό ήλιο. Ή απολαύστε ένα χαρακτηριστικό κοκτέιλ αργά το απόγευμα ή το βράδυ κάτω από τα αστέρια. Ανεξάρτητα από την ώρα της ημέρας, η ήρεμη και γαλήνια ατμόσφαιρα είναι βέβαιο ότι θα σας στείλει στον έβδομο ουρανό.